Baśń prezentem dla dorosłych?


Czy próbowaliście zaprosić bajarza na urodziny dorosłej osoby?
Może to być nietypowy prezent dla kogoś, kto ma prawie wszystko i nie wiadomo co tym razem mu wymyślić. Albo może to być ciekawe urozmaicenie wieczoru, gratka od gospodarza dla gości.
Miałam przyjemność prowadzić takie urodziny. 
Baśnie dla dorosłych są w dużym wyborze tematycznym. Od wesołych, trunkowych, czy o seksie, po nostalgicznie filozoficzne lub horrory, dobre dla osób poszukujących mocnych wrażeń.
Moja jubilatka wybrała temat odważny. Ustaliłyśmy, że zacznę ostrożnie, od opowieści z pogranicza i potem w zależności od odbioru i śmiałości gości będziemy działać albo odważniej albo trzymać się lżejszych wersji.
Goście podkręcili atmosferę i było naprawdę gorąco! Odważnie i wesoło!
    Musiało się podobać, bo dostałam ponowne zaproszenie od tej samej osoby. Tym razem miało być to spotkanie z dziećmi w przedszkolu, o czym napisze innym razem.
 Gospodyni urodzin zaufała mi dwukrotnie. Czuję dumę z tego powodu. 
Urodziny z opowieścią to wciąż nowość, wciąż zagadka jak to rozegrać aby wszystkim gościom i solenizantowi się podobało. Jednak, choć stres był duży to wspominam tę przygodę bardzo miło i wierzę, że dla obecnych na wieczorze był to czas warty zapisania w szufladkach pamięci.

Komentarze

Popularne posty